Skúsenosti od našich čitateľov

Po viacerých mailoch od čitateľov nášho webu sme sa rozhodli, že ukážeme reálne skúsenosti so zarábaním na internete. Mnohí z vás chcú vedieť ako sa dá začať aj s malým kapitálom a kam sa s ním môžu dopracovať. Skontaktovali sme sa preto s jedným našim čitateľom, ktorý nám poskytol zopár údajov z jeho postupu. Týmto mu chceme poďakovať za spoluprácu a popriať veľa ďalších úspechov :)

Začiatok

Motivácia prišla tak ako u väčšiny ľudí, prečítaním článkov na internete. O zarábaní online som vedel už dávno predtým, no nemohol som sa dopracovať ku skutočne fungujúcemu systému. Väčšina z nich boli podvody, v ktorých sa dalo prísť o nemalé peniaze. Potom som ale natrafil na články o kryptomenách. To už boli reálne príbehy ľudí, ktorým sa podarilo zarobiť nemalé peniaze. Tu som si povedal: keď to dokážu iní, prečo nie aj ja? Každá doba predsa prináša niečo nové, niečo na čom tí šikovnejší zbohatnú.

Júl 2017

1. Počiatočný kapitál cca. 300-400 eur - registrácia na Coinbase a zakúpenie prvých Satoshi. Všetko prebehlo bez problémov a Coinbase používam doteraz. Jediné čo ma trápi sú vysoké poplatky za prevod Bitcoinu. To je ale bohužiaľ pri každej peňaženke a je to spôsobené veľkým množstvom Bitcoinových transakcií.

https://www.online-zarabanie.sk/a1-krok/

2. Kúpa prvej ťažby na Genesis-Mining a Hashing24 - Po prvotnom nadšení prišiel krutý pád. Väčšinu peňazí som investoval do ťažby Etherea. Náročnosť ťažby však išla prudko hore a výnosy sa veľmi znížili (ťažbu Etherea som zamenil za Z-Cash). Našťastie som zakúpil aj ťažbu Bitcoinu, čo sa ukázalo postupom času ako správny krok. Nakoľko je momentálne ťažba beznádejne vypredaná, tak prichádzajúce peniaze investujem do ďalších projektov. O tom ale trochu neskôr. Pre príklad uvádzam fotku z môjho Genesis konta. Denný príjem z Genesis a Hashing24 ťažby je 5-6 Eur v závislosti od kurzu. Z-Cash posielam na burzu Bittrex, kde existujú ďalšie možnosti zhodnotenia.

August 2017

1. Nepríjemná skúsenosť so spoločnosťou Cryptrade Capital, kde som prišiel o nejaké peniaze. Nevadí, pokračuje sa ďalej. 

2. Dorazili prvé peniaze vyklikané zadarmo: https://www.online-zarabanie.sk/a3-krok/

3. Registrácia na Futurenete

Vtedy však nebol dostatok peňazí na investovanie do tohto projektu a preto som ho nechal v zálohe. 

September 2017

Dokúpenie ťažby + pozitívne správy o možnom vysokom raste hodnoty kryptomien.

Október, November 2017

Kryptomeny získané z ťažby som šetril a čakal na rast. Popri tom som skúšal obchodovať na burze Bittrex. Pridal som sa do rôznych skupín, ktoré ponúkajú poradenstvo ohľadom investovania do kryptomien. Na burze som zistil, že to nie je nič pre mňa a preto sa jej momentálne nevenujem.

December 2017

Prelomový mesiac, kde sa mi moja snaha zúročila. Prudký rast Bitcoinu mi zabezpečil znásobenie mojich investovaných peňazí.  Nejakú časť som zamenil a poslal na účet. Jednalo sa približne o 650 eur. Sumu som nechcel nechať len tak ležať a tak som sa vrátil ku projektu zo zálohy :) Momentálne mám na Futurenete zakúpených 20 reklamných balíčkov a každý deň mi príde okolo 9,50 dolára. Môj cieľ je vlastniť do konca budúceho roka približne 100 balíčkov, aby bol môj denný príjem 50 dolárov. Naviac Futurenet spúšťa v januári svoju vlastnú kryptomenu Futurocoin a pri tom nesmiem chýbať. Samozrejmosťou bude možnosť ťažby do ktorej sa tiež asi pustím. Tento projekt určite odporúčam, minimálne ako dodatočnú možnosť príjmu. 

Kto si chce vypočítať zhodnotenie, môže sa pohrať s kalkulačkou a zistiť, koľko sa dá na na tomto projekte zarobiť:  https://futureadprocalc.com/index.php/calculator/param

Viac o projekte: https://www.online-zarabanie.sk/ine-moznosti-prijmu/

Pre registráciu stačí kliknúť na obrázok nižšie. Za skúšku predsa nič nedáte:

Január 2018

Uvidím čo rok prinesie :) dúfam ale, že bude ešte úspešnejší ako ten starý a každému odporúčam zarábanie cez internet. Mne sa moje investície vrátili v priebehu pol roka 3-násobne a vyzerá to na ešte rýchlejší rast, takže ku tomu môžem povedať jediné: DÁ SA TO...


Spoj sa s nami na Facebooku a buď informovaný o novinkách z oblasti kryptomien a investovania.